Jak nakupovat

TABULKY VELIKOSTÍ

Tréninkové a závodní plavky muži

Tréninkové a závodní plavky ženy

 

Tréninkové a závodní plavky chlapci

Tréninkové a závodní plavky dívky

DOPRAVA

Vaše spokojenost je naší prioritou. Proto vám nabízíme dopravu za příjemnou cenu. Využíváme služeb firmy:

GLS

Vámi objednané zboží připravíme, zabalíme a odešleme kurýrem GLS za 99Kč, doba dodání bývá standardně 2-4 dny, V přípdě potřeby Vás budeme kontaktovat.
V případě dobírky účtujeme navíc 30Kč!
Při objednávce nad 3000Kč - doprava ZDARMA

OSOBNÍ PŘEVZETÍ – Prodejna Praha, Toužimská 889/D6, 19900 PRAHA

OSOBNÍ PŘEVZETÍ – PRODEJNÍ STÁNEK

Vámi objednané zboží připravíme a zabalíme. Na našem stánku si jej stačí vyzvednout (stačí uvést jméno uvedené v objednávce). Pokud vám zboží nebude sedět, či se vám nebude líbit, může te jej bez problémů vrátit. Seznam měst/závodů, kde najdete náš stánek.

DOPRAVA NA SLOVENSKO

Vámi objednané zboží připravíme, zabalíme a odešleme GLS za 150 Kč doba dodání bývá standardně 5 - 7 dní. V případě potřeby vás budeme kontaktovat.

PLATBA

DOBÍRKA PŘI DODÁNÍ ZBOŽÍ

GO PAY PLATBA

Pokud zvolíte platbu GO PAY máte na výběr platbu kartou nebo převodem. Zboží zašleme po připsání platby na náš účet.

BANKOVNÍ PŘEVOD

Po zpracování objendávky se Vám objeví pokyny na platbu na náš účet. Zboží zašleme až po připsání platby na náš účet.

KARTOU ČI HOTOVĚ NA PRODEJNÍM STÁNKU

Na stánku máme ve většině případů k dispozici mobilní přenosný terminál a přijímáme veškeré typy platebních karet.

HOTOVĚ/KARTOU PŘI OSOBNÍM ODBĚRU V PRAZE NA PRODEJNĚ

Na provozovně na Praze 6 lze platit v hotovosti (platba kartou je možná), nebo po předchozí domluvě lze zaplatit na účet.

FAKTURA

Pokud máte zájem o platbu zboží na fakturu, kontaktujte nás prosím předem na: info@inpetrade.com

PRODEJNÍ STÁNEK

Zde najdete termíny, kdy budete moci navštívit náš stánek na plaveckých akcích. Seznam budeme průbežně aktualizovat.

 • RADLICE

  30.11. Zimní Pohár 11ti letých

 • MLADÁ BOLESLAV

  30.11. Zimní Pohár 10ti  letých

 • MLADÁ BOLESLAV

  7.12. Zimní MČR 

 • PLZEŇ, SLOVANY(malý bazének)

  14.12. MČR ČR


REKLAMACE

Prosím vyplňte formulář uvedený níže k obdržení RMA čísla.

INFORMACE O OBJEDNÁVCE
INFORMACE O VÝROBKU


OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1. Tyto obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) obchodní společnosti INPE TRADE s.r.o., se sídlem Praha 9 - Letňany, Terezínská 701/4, PSČ 19000, identifikační číslo: 29053609, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 163170 (dále jen „prodávající“) upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou či právnickou osobou (dále jen „kupující“).

1.2. Tyto obchodní podmínky upravují také vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě smlouvy o zprostředkování (dále jen „smlouva o zprostředkování“) uzavírané mezi zprostředkovatelem a jinou fyzickou či právnickou osobou (dále jen „zájemce“) v případě objednávky týmových plavek či jiného nabízeného zboží dle výslovného přání zákazníka. V takovém případě uzavírá zájemce se zhotovitelem zboží, firmou Delfina, smlouvu o dílo.

1.3. Obchodní podmínky platí pro veškeré nákupy učiněné s použitím prostředků komunikace na dálku (internetového obchodu prodávajícího, emailové, telefonické a písemné komunikace). Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese www.proplavani.cz (dále jen „webová stránka“). Obchodní podmínky se vztahují také na nákup prostřednictvím stánkového prodeje na vybraných akcích prodávajícího.

1.4. Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy, příp. smlouvy o zprostředkování. Kupní smlouva, příp. smlouva o zprostředkování a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém případně anglickém jazyce. Kupní smlouvu, příp. smlouvu o zprostředkování lze uzavřít v českém či anglickém jazyce.

1.5. Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

2. UŽIVATELSKÝ ÚČET

2.1. Na základě registrace kupujícího provedené na webové stránce může kupující přistupovat do svého uživatelského rozhraní. Ze svého uživatelského rozhraní může kupující provádět objednávání zboží (dále jen „uživatelský účet“). V případě, že to webové rozhraní obchodu umožňuje, může kupující provádět objednávání zboží též bez registrace přímo z webového rozhraní obchodu.

2.2. Při registraci na webové stránce a při objednávání zboží je kupující povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje. Údaje uvedené v uživatelském účtu je kupující při jakékoliv jejich změně povinen aktualizovat. Údaje uvedené kupujícím v uživatelském účtu a při objednávání zboží jsou prodávajícím považovány za správné.

2.3. Prodávající může zrušit uživatelský účet, a to zejména v případě, kdy kupující svůj uživatelský účet déle než 2 roky nevyužívá, či v případě, kdy kupující poruší své povinnosti z kupní smlouvy (včetně obchodních podmínek).

2.4. Kupující bere na vědomí, že uživatelský účet nemusí být dostupný nepřetržitě, a to zejména s ohledem na nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení prodávajícího, popř. nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení třetích osob.

3. UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY / SMLOUVY O ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

3.1. Veškerá prezentace zboží umístěná ve webovém rozhraní obchodu je informativního charakteru a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně tohoto zboží. Ustanovení § 1732 odst. 2 občanského zákoníku se nepoužije.

3.2. Webové rozhraní obchodu obsahuje informace o zboží, a to včetně uvedení cen jednotlivého zboží a nákladů za navrácení zboží, jestliže toto zboží ze své podstaty nemůže být navráceno obvyklou poštovní cestou. Ceny zboží jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty, všech souvisejících poplatků a jsou konečné. Ceny zboží zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány ve webovém rozhraní obchodu. Tímto ustanovením není omezena možnost prodávajícího uzavřít kupní smlouvu za individuálně sjednaných podmínek, zejména v případě osobní nebo telefonické objednávky. V takovém případě je kupujícímu sdělena aktuální platná cena pro danou objednávku.

3.3. Webové rozhraní obchodu obsahuje také informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží.

3.4. Pro objednání zboží prostřednictvím internetového obchodu vyplní kupující objednávkový formulář ve webovém rozhraní obchodu. Objednávkový formulář obsahuje zejména informace o:

3.4.1. objednávaném zboží (objednávané zboží „vloží“ kupující do elektronického nákupního košíku webového rozhraní obchodu),

3.4.2. způsobu úhrady kupní ceny zboží, údaje o požadovaném způsobu doručení objednávaného zboží

3.4.3. informace o nákladech spojených s dodáním zboží (dále společně jen jako „objednávka“).

3.5. Před zasláním objednávky prodávajícímu je kupujícímu umožněno zkontrolovat a měnit údaje, které do objednávky kupující vložil, a to i s ohledem na možnost kupujícího zjišťovat a opravovat chyby vzniklé při zadávání dat do objednávky. Objednávku odešle kupující prodávajícímu kliknutím na tlačítko „koupit“. Údaje uvedené v objednávce jsou prodávajícím považovány za správné. Prodávající neprodleně po obdržení objednávky toto obdržení kupujícímu potvrdí elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího uvedenou v uživatelském účtu či v objednávce (dále jen „elektronická adresa kupujícího“).

3.6. Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně či telefonicky).

3.7. Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením přijetí objednávky (akceptací), jež je prodávajícím zasláno kupujícímu elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího.

3.8. Kupující souhlasí s použitím komunikačních prostředků na dálku při uzavírání kupní smlouvy. Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám, přičemž tyto náklady se neliší od základní sazby.

3.9. Ustanovení hlavy 3 se přiměřeně použijí také pro smlouvu o zprostředkování dle článku 1.2.

4. CENA ZBOŽÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

4.1. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby: v hotovosti při stánkovém prodeji na vybraných akcích prodávajícího; v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce; bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2100495839/2010, vedený u společnosti Fio banka (dále jen „účet prodávajícího“); bezhotovostně prostřednictvím platebního systému GoPay ;

4.2. Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

4.3. Doprava- viz výše. Při objednávce nad 3000 Kč hradí dopravu prodávající.

4.4. V případě dopravy zboží do zemí EU se postupuje dle platného ceníku České pošty.

4.5. Zboží je zasíláno na dobírku, není-li při objednávce sjednáno jinak.

4.6. Prodávající nepožaduje od kupujícího zálohu či jinou obdobnou platbu. Výjimku tvoří objednávky v hodnotě nad 100.000,- Kč, kdy prodávající požaduje zálohu ve výši 40% z celkové ceny objednávky.

4.7. V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 10-ti dnů od uzavření kupní smlouvy.

4.8. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

4.9. Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

4.10. Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající je plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení ceny zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího.

4.11. Ustanovení hlavy 4 se přiměřeně použijí také pro smlouvu o zprostředkování dle článku 1.2.


5. ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY / SMLOUVY O ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

5.1. Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy / smlouvy o zprostředkování o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího/zájemce nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit, zejména v případě, kdy kupující ze zboží odstranil původní štítky a hygienické nálepky.

5.2. Nejedná-li se o případ uvedený v čl. 5.1 či o jiný případ, kdy nelze od kupní smlouvy či smlouvy o zprostředkování odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zasílat mimo jiné na adresu provozovny prodávajícího či na adresu elektronické pošty prodávajícího info@proplavani.cz. To neplatí, byla-li smlouva uzavřena při nákupu v rámci stánkového prodeje na vybraných akcích prodávajícího.

5.3. V případě odstoupení od kupní smlouvy dle čl. 5.1 obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

5.4. V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 5.1 obchodních podmínek vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal. Prodávající je taktéž oprávněn vrátit plnění poskytnuté kupujícím již při vrácení zboží kupujícím či jiným způsobem, pokud s tím kupující bude souhlasit a nevzniknou tím kupujícímu další náklady. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

5.5. Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající / zprostředkovatel oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího / zprostředkovatel na vrácení kupní ceny.

5.6. Do doby převzetí zboží kupujícím je prodávající oprávněn kdykoliv od kupní smlouvy odstoupit. V takovém případě vrátí prodávající kupujícímu kupní cenu bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím. To neplatí v případě uzavření smlouvy o zprostředkování.

5.7. Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.

6. PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

6.1. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

6.2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

6.3. Není-li v případě nákupu prostřednictvím internetového obchodu kupujícího uvedeno v popise objednávaného zboží jinak, je veškeré zboží expedováno nejpozději čtrnáctý den po obdržení závazné objednávky.

6.4. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

6.5. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

​6.6. Ustanovení hlavy 6 se přiměřeně použijí také pro smlouvu o zprostředkování dle článku 1.2.

7. PRÁVA Z VADNÉHO PLNĚNÍ

7.1. Práva a povinnosti smluvních stran ohledně práv z vadného plnění se řídí příslušnými obecně závaznými právními předpisy (zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 občanského zákoníku). V případě uzavření smlouvy o zprostředkování se použijí přiměřeně ustanovení občanského zákoníku týkající se smlouvy o dílo.

7.2. Prodávající odpovídá kupujícímu, že zboží při převzetí nemá vady. Zejména prodávající odpovídá kupujícímu, že v době, kdy kupující zboží převzal:

7.2.1. má zboží vlastnosti, které si strany ujednaly, a chybí-li ujednání, má takové vlastnosti, které prodávající nebo výrobce popsal nebo které kupující očekával s ohledem na povahu zboží a na základě reklamy jimi prováděné,

7.2.2. se zboží hodí k účelu, který pro jeho použití prodávající uvádí nebo ke kterému se zboží tohoto druhu obvykle používá,

7.2.3. zboží odpovídá jakostí nebo provedením smluvenému vzorku nebo předloze, byla-li jakost nebo provedení určeno podle smluveného vzorku nebo předlohy,

7.2.4. je zboží v odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a

7.2.5. zboží vyhovuje požadavkům právních předpisů.

7.3. V případě smlouvy o zprostředkování neodpovídá zprostředkovatel za špatně zvolené velikosti zájemce.

7.4. Ustanovení uvedená v čl. 7.2 obchodních podmínek se nepoužijí u zboží prodávaného za nižší cenu na vadu, pro kterou byla nižší cena ujednána, na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním, u použitého zboží na vadu odpovídající míře používání nebo opotřebení, kterou zboží mělo při převzetí kupujícím, na vadu způsobenou kupujícím a vzniklou nesprávným užíváním, skladováním, nesprávnou údržbou, zásahem kupujícího či mechanickým poškozením, nebo vyplývá-li to z povahy zboží.

7.5. Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že zboží bylo vadné již při převzetí. Kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí.

7.6. Práva z vadného plnění uplatňuje kupující u prodávajícího po telefonické domluvě či po domluvě na emailové adrese, případně i v sídle nebo místě podnikání dle článku 10.3. obchodních podmínek. Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy prodávající obdržel od kupujícího reklamované zboží.

7.7. Další práva a povinnosti stran související s odpovědností prodávajícího za vady upravuje reklamační řád prodávajícího, jenž je nedílnou součástí těchto obchodních podmínek.

8. DALŠÍ PRÁVA A POVINNOSTI SMLUVNÍCH STRAN

8.1. Kupující nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé kupní ceny zboží.

8.2. Prodávající je oprávněn k prodeji zboží na základě živnostenského oprávnění. Živnostenskou kontrolu provádí v rámci své působnosti příslušný živnostenský úřad. Dozor nad oblastí ochrany osobních údajů vykonává Úřad pro ochranu osobních údajů. Česká obchodní inspekce vykonává ve vymezeném rozsahu mimo jiné dozor nad dodržováním zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů.

8.3. Kupující tímto přebírá na sebe nebezpečí změny okolností ve smyslu § 1765 odst. 2 občanského zákoníku.

8.4. Ustanovení hlavy 8 se přiměřeně použijí také pro smlouvu o zprostředkování dle článku 1.2.

9. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

9.1. Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

9.2. Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty a telefonní číslo.

9.3. Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely vedení uživatelského účtu. Nezvolí-li kupující jinou možnost, souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím také pro účely zasílání informací a obchodních sdělení kupujícímu. Souhlas se zpracováním osobních údajů v celém rozsahu dle tohoto článku není podmínkou, která by sama o sobě znemožňovala uzavření kupní smlouvy.

9.4. Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje (při registraci, ve svém uživatelském účtu, při objednávce provedené z webového rozhraní obchodu) uvádět správně a pravdivě a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o změně ve svých osobních údajích, jenž by mohly zkomplikovat doručení zboží.

9.5. Zpracováním osobních údajů kupujícího může prodávající pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Kromě osob dopravujících zboží nebudou osobní údaje prodávajícím bez předchozího souhlasu kupujícího předávány třetím osobám.

9.6. Ustanovení hlavy 9 se přiměřeně použijí také pro smlouvu o zprostředkování dle článku 1.2.

10. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

10.1. Pokud vztah založený kupní smlouvou / smlouvou o zprostředkování obsahuje mezinárodní (zahraniční) prvek, pak strany sjednávají, že vztah se řídí českým právem. Tímto nejsou dotčena práva spotřebitele vyplývající z obecně závazných právních předpisů.

10.2. Kupní smlouva / smlouva o zprostředkování včetně obchodních podmínek je archivována prodávajícím v elektronické podobě a není přístupná.

10.3. Kontaktní údaje prodávajícího: adresa pro doručování INPE TRADE sro Lužná 591/4, Praha 6, 16000, adresa elektronické pošty info@proplavani.cz, telefon +420 777 748 428.

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Tento dokument popisuje, jakým způsobem používáme a zpracováváme osobní údaje, které jste nám poskytl/a. Najdete zde také informace o tom, jak nás kontaktovat, pokud máte dotazy ohledně osobních údajů. Na jakékoliv otázky vám rádi odpovíme. Totožnost a kontaktní údaje správce:

INPE TRADE s.r.o.
Sídlo: Terezínská 701/4, 190 00 Praha 9 - Letňany
IČO: 29053609
DIČ: CZ29053609
Tel.: +420 777 748 428
E-mail: info@proplavani.cz

Jaký typ osobních údajů shromažďujeme?

Shromažďujeme pouze osobní údaje za účelem doručení objednané zásilky nebo realizaci nabízené služby na základě plnění uzavřené smlouvy. K doručení zásilky potřebujeme 

Jméno
Příjmení
Dodací adresu
Fakturační adresu
E-mail
Telefon
Platební údaje dle typu platby

Za jakým účelem zpracováváme osobní data?

Zpracování osobních údajů je nezbytné pro splnění smlouvy vzniklé při odeslání objednávky, a to k těmto účelům:

Informování o stavu objednávky – Zpracovatel INPE TRADE s.r.o. + účetní systém DUNA

Doručení objednaného zboží. – GLS

Založení osobního účtu s možností nastavení vašeho soukromí – Zpracovatel Open Cart

Vyřízení případné reklamace - Zpracovatel INPE TRADE s.r.o. + účetní systém DUNA

Informace o produktových novinkách – Zpracovatel Maichilmp

E-mailovou adresu potřebujeme také k tomu, abychom vás mohli informovat o slevách a speciálních akcích, soutěžích a dalších zajímavých novinkách. K této rozšířené marketingové komunikaci musíte dát vědomý souhlas. Souhlas probíhá potvrzením e-mailu, který vám byl zaslán na základě odeslání objednávky nebo vyplněním formuláře pro registraci k těmto e-mailům.

Pokud tyto informace nebudete chtít dostávat, máte možnost kdykoliv souhlas odstranit. Tuto možnost naleznete v patičce každého e-mailu. Obrátit se můžete i na výše uvedený e-mail na pověřenou osobu.

Jaké osobní údaje sdílíme s třetími stranami?

E-shop je napojen na několik aplikací třetích stran, které dále zpracovávají data ke svému účelu. Kompletní přehled aplikací třetích stran, které náš e-shop používá, naleznete zde:

INPE TRADE s.r.o.

účetní systém DUNA

GLS

Open Cart

Maichilmp

MSCOM s.r.o.

Pokud jste neodeslal objednávku a nemáte vytvořený osobní účet, tak e-shop nepředal žádná osobní data třetí aplikací třetí strany. Přes aplikace třetích stran shromažďujeme informace o vašem počítači. Tyto údaje jsou anonymní. Nemohou vás identifikovat jako osobu a jsou využívána pouze k tvorbě statistik a jejich následné analýze.

Doba zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů bude z naší strany probíhat po dobu účinnosti smlouvy. Řídíme se vznikem kupní smlouvy, který začíná doručením objednávky nebo odesláním souhlasu pro marketingovou komunikaci. Tato doba je 2 roky. Po této době archivujeme pouze zákonem dané dokumenty.

Jak využíváme Cookies

Naše webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Jaké bezpečnostní postupy týkající se uchovávání osobních dat používáme?

Poskytovatel přijal a udržuje taková technická a organizační opatření, aby nemohlo dojít k neoprávněnému nebo nahodilému přístupu k osobním údajům, k jejich změně, zničení či ztrátě, neoprávněným přenosům, k jejich jinému neoprávněnému zpracování, jakož i k jinému zneužití osobních údajů.

Anonymizace osobních údajů.

Schopnost obnovit dostupnost osobních údajů a přístup k nim včas a v případě fyzických či technických incidentů.

Proces pravidelného testování, posuzování a hodnocení účinnosti zavedených technických a organizačních opatření pro zajištění bezpečnosti zpracování.

Víceúrovňový firewall.

Antivirovou ochranu a kontrolu neoprávněných přístupů.

Šifrovaný přenos dat prostřednictvím IT technologií.

Přístup k osobním údajům pouze pro pověřené osoby Poskytovatele.

Jak můžete kontrolovat osobní údaje, které jste poskytl/a?

Pokud jste naším zákazníkem na e-shopu (odeslal jste alespoň jednu objednávku), je vám zpřístupněn osobní účet. Zde v záložce soukromí naleznete přehled osobních dat, které o vás ukládáme a za jakým účelem je zpracováváme.

Obecná ustanovení

Zákazník poskytuje své osobní údaje prodávajícímu za účelem uzavření kupní smlouvy s prodávajícím a řádného trvání právního vztahu mezi zákazníkem a prodávajícím založeného uzavřenou kupní smlouvou. Souhlas se zpracováním osobních údajů v celém rozsahu dle tohoto článku není podmínkou, která by sama o sobě znemožňovala uzavření kupní smlouvy.

Zákazník dobrovolně poskytuje své osobní údaje a souhlasí s jejich poskytnutím třetím osobám za níže uvedených podmínek.

Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem.

V případě, že by se kupující domníval, že prodávající nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života kupujícího nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může:

Požádat prodávajícího nebo zpracovatele na jeho elektronickou adresu nebo písemně o vysvětlení,

Požadovat na prodejci nebo zpracovateli, a to žádostí na jeho elektronickou adresu, nebo písemně, aby odstranil takto vzniklý stav

Požádá-li kupující o informacích ohledně zpracování svých osobních údajů, je mu prodávající povinen tuto informaci na jeho elektronickou adresu nebo písemně poštou předat. Prodávající má právo za poskytnutí informace podle předchozí věty požadovat přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informací, a to v případě opakované žádosti.

Prodávající je řádně registrovaným správcem osobních údajů. Osobní údaje zákazníků jsou zabezpečeny proti zneužití. Nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném a účinném znění.

Tyto webové stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají správnému fungování stránek. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies