Informace

O NÁS

ČEMU SE VĚNUJEME?

PROdáváme vše, co k vodě patří - zejména z pohledu plavce. Jedná se nejen o plavky a plavecké potřeby, ale nabízíme i zakázkovou výrobu klubových potřeb (oblečení, plavky ručníky, čepičky atd.) od společnosti DELFINA.

PRO ŽENY, PRO MUŽE
PRO DÍVKY, PRO CHLAPCE

nakoupí u nás všichni.

Tím to však nekončí – v sekci DALŠÍ AKTIVITY najdete i odkaz na stránky s informacemi o pořádání celoročních plaveckých kempů aka PLAWAY KEMPY.

NAŠE CESTA A CÍLE

Naše cíle míří vysoko - chceme, abyste vypadali a cítili se dobře při jakékoliv dřině. Neustále se snažíme vylepšovat naše stránky a sami sebe se ptáme, jak můžeme být lepší, než ti nejlepší. Je to tvořivý proces plný slepých uliček, ale o to větších radostí, když se něco zadaří.

S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE

Dáváme si záležet, aby váš nákup u nás byl příjemnou záležitostí. Takže i když nemáme možnost se přes obrazovky vidět, věřte, že máme vždy úsměv na tváři, když jednáme se zákazníkem. Jsme slušní, upřímní a zakládáme si na důvěře. Naším mottem je staré rčení: „S poctivostí nejdál dojdeš.”

NÁŠ TÝM

Náš tým je různorodý, ale o to zkušenější.

 • MARTINA MORAVČÍKOVÁ

  MARTINA PECHOVÁ (MORAVČÍKOVÁ)

  pozice: Marketing a nákup

  Martina je bývalou dlouholetou českou reprezentantkou v plavání v ČR. Je účastnice Olympijských her v Londýně 2012 a Riu de Janeiru 2016, medailistka Světové Universiády 2015, finalistka ME 2011, 2012, 2013, 2015, semifinalistka MS 2012 MS 2017, ME 2014 a česká rekordmanka. Je certifkovaný trenér 3. třídy a budoucí aspirant na trenéra 1.třídy.

  Absolvovala univerzitu v Tennessee, v USA strávila celkem 6 let pod vedením olympijského trenéra Matta Krediche. Díky němu se naučila odlišnému tréninkovému přístupu, který Martina uplatňuje na plaveckých kempech pro děti a dospělé.

  Martina má v kapse dva vysokoškolské tituly z Asijských studií (zaměřené na obchod s Čínou) a Business (zaměření na globální obchod)

  Veškeré nabízené zboží sama na sobě vyzkoušela a proto je výborným poradcem v oblasti nákupu sportovního zboží.

  Máte-li zájem o rady ohledně výběru vhodných pomůcek, kempů, e-shopu, napište nám.
  Kontakt: info@proplavani.cz

 • PETR ZIKMUND

  Manažer provozu a operací
  info@inpetrade.com

 • INGRID MORAVČÍKOVÁ

  Ředitel finančního oddělení
  fakturace@inpetrade.com

 • TEREZA MARTÍNKOVÁ

  Obchodní zástupce Delfina
  +420 777 121 966
  delfina@inpetrade.com

  Tereza je naše specialistka na klubové oblečení. Je stále aktivní plavkyní, což usnadňuje komunikaci se zákazníkem, a umožňuje častý osobní kontakt. Díky jejím téměř patnáctiletým zkušenostem z plaveckého prostředí vám dokáže pomoci s jakýmkoli problémem, a najde to nejlepší řešení. Stane se vaším průvodcem při výběru a pomůže nalézt tu nejlepší variantu pro váš oddíl.

  Jakékoli další informace ohledně zakázkové výroby od značky Delfina vám také ráda poskytneKONTAKT

 • Showroom*
  Toužimská 889/D6
  199 00 Praha 

 • Proplavání.cz
  INPE TRADE s.r.o.
  Terezínská 701/4
  190 00 Praha

 • Otevírací doba showroom

  PO-ČT 10:00-17:00

  PÁ 10:00-14:00

 • 777 748 428

  info@proplavani.cz

DALŠÍ AKTIVITY

PRODEJ PLAVEK ZNAČKY JOLYN


Jolyn produkty si můžete prohlédnout a objednat na eu.jolynclothing.com @jolyn_europe

POŘÁDÁME PLAVECKÉ KEMPY

pořádáme celoroční plavecké kempů podrobnosti na plaway.cz @plawaykempy

Tyto webové stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají správnému fungování stránek. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies